Hledáte bydlení v Praze, ale nemůžete se rozhodnout?

Chcete se přestěhovat do Prahy, ať už z pracovních nebo osobních důvodů, ale překvapila vás velká nabídka nemovitostí? V současné době je nabídka bydlení v Praze skutečně rekordní, což nemusí být jen výhoda, ale i nevýhoda. V takto velké nabídce snadno něco přehlédnete. A většinou přehlédnete to, o co byste mohli mít zájem. Jak vybírat bydlení v Praze tak, abyste byli spokojení?

Začněte lokalitou!

Velmi důležitá z hlediska komfortu bydlení je lokalita, kterou si vyberete. Mezi jednotlivými městskými částmi v Praze jsou velké rozdíly. Při výběru správné lokality je důležitá její kompletní občanská vybavenost. Od místa bydlení by měla být zajištěna dobrá dostupnost do centra, a to vlastním automobilem i MHD. V posledních letech je velmi žádané také množství parků, hřišť a dalších přírodních zelených ploch. Mezi nejlépe hodnocené městské části podle těchto kritérií se řadí Praha 10. Detailní informace o této městské části najdete ZDE.

V Praze 10 jsme hledali za vás

I když budete hledat jen v lokalitě Prahy 10, můžete vybírat z desítek různých nabídek. Vy si ale musíte nejprve upřesnit, zda hledáte byty na prodej Praha nebo jen pronájem bytů. Nákup nemovitosti v Praze je považován za dobrou investici. Ne každý si ale může takovou investici dovolit. Na území Prahy 10 se nachází zcela unikátní ubytovací komplex.

Bydlení v Praze

Rezidence Topolová – multifunkční ubytovací zařízení

Rezidence Topolová je unikátním ubytovacím zařízením i na pražské poměry. V rámci jediného komplexu je totiž možné vybírat hned z několika ubytovacích kategorií. Pro zájemce o ubytování Praha levně jsou k dispozici prostory v kategoriích Hostel a Penzion. Pro zájemce o větší komfort jsou připraveny kategorie Apartmán a Hotel. Na své si přijdou také zájemci o dlouhodobé ubytování. V komplexu jsou také byty 1+kk nabízené k pronájmu nebo k prodeji. Stačí si vybrat a nemusíte hledat po celé Praze.