Nové developerské projekty Praha

Pokud bydlíte v Praze, ale vaše současné bydlení už vám nevyhovuje a uvažujete o změně k lepšímu, nebo se kvůli práci chcete do Prahy přestěhovat z jiného kouta naší republiky, je mnoho důvodů, proč se zaměřit na nové developerské projekty v Praze. Nabízí totiž dobře situované, vysoce komfortní a moderní bydlení. Najít stylové bydlení v hlavním městě není v současné době žádný problém, pokud budete hledat na těch správných místech. Je třeba se zaměřit především na novostavby v Praze, kterých v posledních letech vznikly desítky, a výstavba dalších je v prvotní fázi příprav.

Místo starších domů volte raději novostavby v Praze

Výhodou starších domů je zejména jejich cena. Bohužel se ale často prodraží jejich provoz a také náročné opravy, které na první pohled nejsou zřejmé. Nemůžete si být například jistí skutečným stavem daného domu a vybraných stavebních materiálů. Pod novou omítkou se mnohdy skrývají špatné rozvody a další možné závady. Proto raději zkuste nové byty v Praze. V současných realizovaných developerských projektech a starších objektech se v posledních letech snižují i případné rozdíly cen nových a starších bytů. Nové byty na prodej jsou v dnešní době stavěny podle přísných norem i moderních architektonických komfortních trendů a z kvalitních stavebních materiálů. Větší finanční částka zaplacená při nákupu nového bytu vám vynahradí spoustu let, kdy nebudete muset provádět jakékoliv složitější opravy. Investice do budoucnosti se v tomto případě vyplatí.

Zajímavé novostavby v Praze

Pokud jde o zajímavé typy na novostavby v Praze, pár jich pro vás máme. Opravdu velmi pěkné bydlení nedaleko centra Prahy, ale současně mimo ruch hlavního města nabízí Viladomy Zbuzany u Prahy. V tomto novém developerském projektu budou zbrusu nové byty vhodné především pro všechny, co v Praze pracují, ale nehledají jen obyčejné bydlení. Z tohoto místa je blízko do centra a můžete tak plně využívat veškeré bonusy a výhody, které nádherná Praha nabízí. K velkým přednostem této novostavby v Praze patří i fakt, že si budete připadat díky klidu a zeleni jako na venkově, a nemusíte se vzdát pohodového stylu života. Další možností jsou nové byty Praha 5, přesněji krásná žádaná lokalita a Rezidence Vrchlického, která je dobrou investicí do lukrativní adresy bydlení. Bytový dům Vrchlického kromě dobré adresy nabízí i dostatek okolní zeleně pro relaxaci. Nové byty se hodí zejména pro ty, co upřednostňují bydlení přímo v centru dění, snadnou dostupnost všech služeb, škol, školek, obchodů, restaurací i kulturního vyžití.