NA VACKOVĚ – unikátní rezidenční projekt v Praze

V Praze v posledních letech vzniklo několik desítek nových rezidenčních projektů určených k bydlení. O jejich výstavbu se stará hned několik developerských společností a další projekty se neustále připravují. Nové projekty k bydlení vznikají prakticky po celém území našeho hlavního města – od centra až po okrajové části. Díky tomu je nabídka bydlení v současné době největší v historii. Ovšem i mezi jednotlivými rezidenčními projekty mohou být velké rozdíly. Mezi nejlépe hodnocené se řadí projekt NA VACKOVĚ.

Bydlení v centru a přitom v přírodě

Při plánování a navrhování rezidence Na Vackově se podařilo Prakticky nemožné. Celý projekt se nachází v městské části Praha 3, tedy v přímé blízkosti centra hlavního města. I přesto se ale jedná o klidné bydlení s důrazem nesoukromí, které je obklopeno zelení. V srdci Prahy většinou vznikají projekty, které jsou zasazeny do rušných oblastí. Na Vackově je výjimka. Jedná se o ideální rodinné bydlení. Pokud máte zájem o detailní informace o městské části Praha3, najdete je ZDE.

Rezidenční projekt

Moderní, komfortní a přesto levné

Projekt Na Vackově tvoří celkem 5 samostatných bytových domů, ve kterých vzniká celkem 331 nových bytů. Dokončení některých etap projektu je naplánované na rok 2016, další etapy jsou k dokončení v roce 2017. Při plánování objektů byly využity moderní architektonické trendy a stavby mají elegantní vzhled, který ovšem skvěle zapadá do vzhledu městské části. U navrhování interiéru byl kladen důraz především na slunnost bytů, maximální využití prostoru a komfort. Ne všechny nové byty v Praze jsou tak komfortní, jako právě byty v rezidenci Na Vackově. I přesto zůstávají ceny bytů v porovnání s konkurenčními projekty cenově velmi příznivé.

Rezidenční projekt

Hlavně pro rodiny

Byty v projektu Na Vackově jsou nabízeny v dispozicích od skromnějších 1+kk až po prostorné 4+kk. Ideální velikost si zde najdou jednotlivci, mladé páry i rodiny s dětmi. Rezidence Na Vackově je hlavně ideální volbou pro všechny, kdo hledají levné rodinné byty v Praze a nechtějí bydlet v okrajové části, kde bývá složitá doprava. Právě kombinace blízkosti centra, dobré dopravní dostupnosti, kompletní občanské vybavenosti v místě bydliště a klidného bydlení v blízkosti přírody, je ideální pro rodiny s dětmi.