4 rady, jak uspořádat nejlepší zahradní párty

Blíží se termín vašeho životního jubilea a vy chcete pro své blízké přátele a rodinu uspořádat oslavu. Jenže doma není dost místa, takže musíte volit venkovní variantu a vše přesunout na zahradu. Je to ve své podstatě velká výhoda. Když dodržíte 4 rady, bude to nezapomenutelné!

Velký prostor jako ochrana

V první řadě musíte pro hosty připravit zázemí. Nelze spoléhat na předpověď počasí. I když hlásí jasno a teplo, z ničeho nic se může přehnat letní bouřka a vše je rázem pryč. Je to jednoduché, stačí na zahradě postavit párty stany. Cenově výhodnější je si stany půjčit. Výhodnou nabídku má půjčovna stanů AZ Rent. Nabízí klasické nůžkové stany nebo stabilnější trubkové stany, které se hodí pro formálnější oslavy. Mohou sloužit i jako zázemí pro kapelu. Je lepší, když mají bočnice, protože ty chrání před větrem i deštěm.

Dostatek dobrého jídla

Budete mít hodně hostů, chcete je pohostit dobrým jídlem, ale nechcete celý večer trávit u grilu? Půjčovna párty stanů má řešení, můžete si půjčit i velký gril na sele, dají se v něm bez problémů grilovat i dvě kýty nejednou. Zárukou rychlého grilování je gril s pečícím kamenem, i ten v AZ rent mají. Pro děti můžete ještě půjčit párkovač a připravit jim párek v rohlíku.

Zábava při pití

Nuda nebude mít šanci, když pro hosty připravíte bar, kde si budou moci namíchat vlastní nápoj. Můžete z toho udělat třeba soutěž o nejlepší narozeninový drink. Bojíte se, že vás to bude stát moc peněz? Není nic jednoduššího, než poslat hostům pozvánku a vyzvat je k tomu, aby si ingredience pro svůj drink přinesli.

Bez otravného hmyzu

Komáři, mušky a jiná havěť dokáží pěkně znepříjemnit pobyt venku. Nedopusťte, aby se vaši hosté museli neustále ohánět a stěžovat si, že jsou poštípaní. Pomohou závěsné lapače a odpuzovače hmyzu. Pokud vám na zahradě roste levandule, udělejte svazečky a pověste je na stany. Hmyz vůni levandule nesnáší.