Revoluce v dálkovém ovládání garáží, vrat a dalších zařízení

GSM klíč vám umožní pohodlně dálkově ovládat vaše garážová vrata, vjezdové brány nebo závory pomocí mobilního telefonu. Je vhodný pro použití v rodinných domech, ale i ve firmách, veřejných budovách nebo parkovacích domech. Otevírání a zavírání je zdarma, protože je uskutečněno prozvoněním, tedy zavoláním a zavěšením hovoru na telefonní číslo SIM karty umístěné přímo v zařízení. Autorizace oprávněného uživatele systému pak probíhá pomocí seznamu telefonních čísel, které jsou uloženy na SIM kartě umístěné v GSM klíči. Velkou výhodou GSM klíče je zároveň i možnost kontroly, kterou je možné provést odkudkoliv. Jednoduše pomocí SMS zprávy zjistíte, zda jsou aktuálně vrata opravdu zavřená. Možnosti využití GSM klíče iQGSM-R1 jsou ale mnohem širší. Pouhým ovládáním mobilním telefonem můžete pohodlně tento systém použít pro manipulaci se zabezpečovacím systémem, topením, osvětlením nebo zavlažovacím zařízením.

Výhody GSM klíče

Ovladačem pro GSM klíč iQGSM-R1 je každý mobilní telefon a jeho provoz je bezplatný. Čeká vás 100% bezpečnost při autorizaci podle zadaných telefonních čísel. Jednoduchá správa uživatelů je možná pomocí telefonu nebo vašeho PC. Přidání nebo odebrání uživatele je velmi rychlé. Neustále je vám umožněna kontrola přístupu podle telefonního čísla a můžete systémem ovládat i další zařízení. Z jakkoliv vzdáleného místa máte možnost ovládání a kontroly stavu zařízení. Po pořízení GSM klíče iQGSM-R1 už na vás nečekají žádné další náklady na pořízení nebo opravy dalších nových dálkových ovladačů. Za tímto klíčem stojí český vývoj, výroba, odborné poradenství, ale i servis.

GSM klíč iQGSM-R1

Dálkové ovládání mobilním telefonem na GSM klíč iQGSM-R1 nikdy nebylo dostupnější. Jde o vysoce kvalitní český GSM klíč iQGSM-R1, kterým lze snadno a bezplatně ovládat garážová vrata, vstupní brány, markýzy, rolety, osvětlení, topení nebo třeba zapínat zavlažování instalované na zahradě. Využijte moderního řešení malých rozměrů se snadným a rychlým zprovozněním.

Jak to vypadá v praxi? Stačí připojit 4 vodiče a pak už jen zmáčknout tlačítko pro uložení čísel. Máte hotovo, je to snadné. Vaše garážová vrata, vstupní brány, branky, dveře či různé spotřebiče a zařízení lze pomocí GSM klíče ovládat velmi jednoduše z vašeho mobilního telefonu, který všichni dnes nosíme stále u sebe. Nezáleží na značce ani typu, můžete použít chytrý dotykový telefon nebo i dokonce klasický tlačítkový. Tento systém nevyžaduje žádnou instalaci softwaru a nevyžaduje aplikaci.

GSM klíč můžete koupit na eshopu tfe.cz