Plot

Stylový plot raz dva

Plot je nedílnou součástí každého domu, jeho vzhled esteticky doplňuje celý dům a samozřejmě tvoří ohraničení vašeho pozemku. Chrání vaše soukromí a podporuje pocit bezpečí. Každý plot plní trochu jinou funkci, zatímco některý je především estetický, jiný je spíš praktický, odolný a vydrží působení mechanických i klimatických vlivů bez potřeby údržby. Záleží tedy především na tom, co od plotu očekáváte, a podle toho si vyberete odpovídající typ oplocení. Pro všechny, kteří chtějí skloubit designovou stránku s odolností, jsou k dispozici betonové ploty.

Variabilita pro maximální efekt

Již z názvu vyplývá, že betonové ploty jsou vyrobeny z kvalitního českého betonu. Díky speciálním formám, ve kterých se betonové sloupky a plotové dílce vyrábí, si můžete vybrat hned z několika různých designových provedení. Betonové ploty mohou být dekorovány z jedné nebo obou stran, záleží pouze na vás, pro kterou variantu se rozhodnete.

Betonový plot

Betonové ploty jsou velmi variabilní, kromě vzoru si můžete vybrat také barvu plotu, zvolit výšku podle vašich potřeb a samozřejmě také tvar zakončení. Díky tomu se nevidí často dva stejné betonové ploty. Někteří betonový plot oživí květinami, které lze zavěsit na plot ve speciálních držácích, jiní použijí k zakončení či mezi jednotlivé dílce dřevěné latě. Ty betonový plot výrazně opticky odlehčí a zajistí ještě lepší dekorativní efekt.

Pro dokonalou představu

Pokud si nejste jisti, jakou výšku plotu zvolit, či pro jakou barevnou variantu se rozhodnout, využijte speciálního on-line konfigurátoru. Stačí sem zadat vybrané parametry plotu a konfigurátor vám vytvoří vizualizaci konečného oplocení kolem modelového domu. Získáte tak mnohem lepší prostorovou představu, jak bude výsledný plot vypadat kolem vašeho domu. Firma Kulkabex, s.r.o. prodává a montuje betonové ploty již řadu let, můžete se tedy spolehnout na zkušené montážníky, kteří si poradí i s vaším betonovým plotem.