úklid

Udělejte si volno – pozvěte paní na úklid!

Známe to všichni: najít tu správnou rovnováhu mezi časem věnovaným úklidu a dalším domácí pracím a časem věnovaným zaměstnání, stráveným s přáteli či blízkými, anebo koníčkům a zábavě, je prakticky nemožné. Tomu, co nás baví a naplňuje bychom vždy chtěli dávat víc. A proč vlastně ne? Nabídek pomoci s úklidem je víc než dost. A pokud je celý proces objednání a realizace úklidu tak dobře propracovaný a výhodný jako na portále Vyluxuj.cz, argumenty proti se hledají jen velmi těžko!

Proč platit zprostředkování, komunikujte napřímo!

Úklidové práce nabízí řada firem, u většiny z nich nicméně zákazník platí nejen vlastní objednanou práci, ale také poplatek za zprostředkování. Při objednávce úklidu přes Vyluxuj.cz zákazníkovi tento zbytečný poplatek odpadá, neboť portál umožňuje komunikovat s paní na úklid přímo.

Nejde však jen o vlastní poplatek, ve skutečnosti tento systém generuje i další výhody. Na portále si totiž vybíráte konkrétní paní na úklid, nespoléháte se na to, koho vám úklidová firma domů pošle. Rozhodovat se můžete podle informací, které o sobě daná paní na úklid napsala, a také podle hodnocení zákazníků, kteří si u ní úklid objednali před vámi. I vy samozřejmě můžete kvalitu jejích služeb posléze ohodnotit.

Vzniká tak prostředí, které na jedné straně pracovnice motivuje k tomu, aby odevzdávaly maximálně kvalitní práci, a na straně druhé dává zákazníkovi možnost vybírat si na základě objektivních informací.

Nejen úklid domácnosti

Na Vyluxuj.cz se kromě úklidu domácnosti nabízí i další služby: úklid kanceláří, mytí oken, žehlení, a dokonce i zahradnické práce. Ušetřit čas tak můžete vícero způsoby. Ceny jsou zde navíc velmi příjemné a objednání úklidu přes tento portál rozhodně není exkluzivní záležitost dostupná jen těm nejbohatším. Tuto možnost využívá stále více lidí, i proto, že je dostupná prakticky ve všech větších městech. Zdaleka není jen úklid Praha, byť v hlavním městě samozřejmě najdete nabídek úklidu velmi mnoho.

Zkuste si i vy objednat paní na úklid a získat více času na to, co je pro vás důležité. Po registraci můžete zadávat libovolné množství zakázek a vybírat si konkrétní paní na úklid. Tak do toho!