Magnetické štítky

5 tipů, jak označovat předměty – magnetické štítky a cedulky

Magnetické štítky se hodí na označení regálů v obchodě i ve skladu, nosníků, polic, ale i v domácnosti či kanceláři. Obsahují popisovací cedulky a krycí PVC fólii. Hodí se také pro použití venku. Podívejte se na příklady použití.

Popisovací magnetické štítky a cedulky na označování jsou vyrobené z feritové pásoviny, která má C profil. Díky tomu se do nich dá zasunout popisovatelná cedulka a průhledná krycí fólie.

Magnetické štítky dobře drží na všech feromagnetických materiálech – oceli, železe a například i niklu.

K čemu se vám magnetické cedulky hodí?

1) Magnetické štítky pro označování polic v obchodě, ve skladu

Jak a čím označit police ve skladu? Středně velké magnetické štítky se na to dobře hodí. Přiložené papírové štítky popište fixem nebo si vytiskněte vlastní. Krycí fólie je ochrání i v prašném prostředí. Když se police vyprázdní, magnetický štítek snadno přemístíte jinam.

2) Jako magnetky na ledničku k přicvaknutí vzkazů

Svačinu máš v lednici“ nebo „Nezapomeň na nákup“, případně „V 16:00 před školou“, „Stav se u babičky“ a mnoho dalších rodinných vzkazů napsaných na magnetických cedulkách snadno a rychle nacvaknete na ledničku. Kolem ní ráno chodí snad každý člen domácnosti. Krátká sdělení budou držet pevně na dvířkách ledničky, nesfoukne je průvan. To se hodí třeba v případě, když dospěláci už mizí do práce a děti školou povinné teprve vylézají z postelí. Možná to však doma máte naopak.

3) Magnetické cedulky na označení plechových skříní ve výrobě

Pokud vyrábíte, montujete, asi víte, jak je důležité zbytečně neztrácet čas. Napište na velké magnetické cedulky a štítky, kde jaký materiál či nářadí máte a přicvakněte je na plechové skříně, ponky nebo jiné úložné prostory. Budete tak mít přehled. To se hodí i tehdy, když se v jedné dílně střídá více lidí.

4) Pro označení hrnců, mís a regálů v gastro provozech

Provozujete restaurační provoz, pekárnu, cukrárnu? Napište si na magnetické štítky označení surovin, těst, jídel a nacvakněte je na pozinkové hrnce, mísy i další nádoby. Budete tak mít přehled, co je v nich za dobroty.

5) Ve skleníku k označení sazenic

Než rostliny a zelenina ve skleníku vyrostou a poskytnou plody, je těžké poznat, o jakou odrůdu se jedná. Zapichovací cedulky v zemi moc vidět nejsou, časem je zakryjí listy rostlin. Napište si názvy rostlin na magnetické cedulky a přicvakněte je na konstrukci skleníku do míst, kde jsou rostliny jednotlivých odrůd umístěné. Budete hned vědět, co je to za rostlinku.

Pořiďte si magnetické štítky a cedulky. Označujte doma i venku.