rekonstrukce

Covid19 jako motivace k vylepšení bydlení

Ano, je tomu tak. Poslední rok jsme strávili z velké části doma, a tak jsme měli možnost zjistit, co nám chybí a nevyhovuje. Spousta Čechů se rozhodla využít volný čas a finance, které ušetřili tím, že necestovali, nechodili do restaurací ani do kina, a pustili se do rekonstrukce. Také o tom uvažujete?

Přestaňte uvažovat a začněte jednat. Svět se ještě stále nevrátil do normálu, což je vlastně výhoda. Máte spoustu času si rekonstrukci promyslet, najít vhodný úvěr na bydlení a rekonstrukci, poptat spolehlivou firmu a vše doladit k dokonalosti. Až se vrátíte zpět do koloběhu všedních dní, nebude na tohle čas.

Rekonstrukce, na niž jste se tak dlouho chystali

Jinými slovy, teď je ta správná chvíle předělat bytové jádro, vymalovat dětský pokoj, přeorganizovat si ložnici, položit novou podlahu v obývacím pokoji. Pusťte se do rekonstrukce, o níž už dlouho mluvíte, jen jste na ni nenašli odvahu.

Vylepšení vašeho domova

Nepotřebujete modernizovat koupelnu, kuchyň ani obývací pokoj? Pak možná sníte o vlastní mini posilovně nebo sauně, která vám během posledního roku tolik chyběla. Dopřejte si je. Ještě není pozdě, nikdo neví, kdy se svět skutečně vrátí do normálu.

Začněte šetřit díky modernějšímu vybavení

Tato rada se možná bude zpočátku zdát jako kontraproduktivní – kupovat něco nového a přitom šetřit? Z dlouhodobého hlediska však skutečně ušetříte, pokud investujete do modernějšího kotle, vyměníte okna, zateplíte střechu nebo pořídíte úspornější spotřebiče. Covid19 spoustu lidí uvedl do složité finanční situace, není divu, že hledají způsoby, jak ušetřit. Počáteční náklady pomůže zaplatit půjčka na rekonstrukci, pak už budete pouze šetřit peníze.

Konečně bazén a zahradní altánek

Se zahraničními dovolenými to ještě moc slibně nevypadá, opět strávíme značnou část léta na vlastní zahradě. Proč si tedy letos konečně nedopřát ten bazén, krb, udírnu, zimní zahradu či cokoliv, co by vaši zahradu zútulnilo?

Tip na závěr: Na všechny výše popsané modernizace vašeho bydlení a také mnoho dalších typů rekonstrukcí lze využít Rychloúvěr od Modré pyramidy. Jedná se o účelový úvěr na bydlení a rekonstrukce bez nutnosti zastavovat nemovitost nebo shánět ručitele až do 800 000 Kč s příznivou úrokovou sazbou.