skládací stěna

Skládací stěny a okna pro široké použití

Elegance, praktičnost a hlavně snadnost obsluhy, takové jsou skládací stěny, která lze aplikovat na spoustu míst. Skládací stěna je velice vhodná třeba na zasklení zimních zahrad, které díky posuvnému systému mohou být otevřeny tak, aby se zde dalo fungovat i v létě.

Nemusíte se bát ani vysokých prahů, které bývají nešvarem mnoha klasických zimních zahrad. Díky bezbarierovému přístupu přes skládací stěnu je zaručen komfort i do prostor sloužících třeba pro hendikepované či maminky s kočárky. Skládací stěny můžeme tedy použít i místo terasových dveří, které by vedly třeba z obývacího pokoje. Vhodné jsou i do kancelářských prostor a to zejména k rozdělení prostoru zasedacích místností v menších prostorech.

Lehká manipulace a ovládání zaručuje snadnou obsluhu. Vhodné jsou skládací stěny i pro lidi, kteří mají motorické problémy. Zejména hendikepovaní lidé budou nadšeni, že nemusí žádat o pomoc své blízké. Dálkové ovládání, které je možné k těmto stěnám doinstalovat, se stane skvělým pomocníkem. Zpříjemní těmto lidem život a dá jim další pocit samostatnosti.

Rozhodně se nemusíte bát toho, že by se do vašeho interiéru nehodily. Posuvné stěny jsou nabízeny v mnoha zajímavých variantách a to nejen barevných, ale i velikostních. Jsou místa kam se vám budou hodit spíše stěny až do stropu a naopak je mnoho prostorů, které potřebují atypickou stěnu. Potom můžete využít výrobu atypických rozměrů.

Využijete-li tyto skládací stěny právě třeba na zimní zahradu, nemusíte se bát, že by se stěny brzy zničily. K výrobě jsou použity odolné materiály. Samotný panel je vyroben tak, aby bylo zachováno soukromí lidí, kteří obývají prostory kde jsou skládací stěny použity. Soukromí zajišťuje hliníkový rám, který má těsnící prvky proti hluku.