Chcete si splnit o vlastním bydlení v novostavbě v srdci metropole?

Víte o tom, že nedávno odstartoval nový projekt, který proměňuje podobu Žižkova? Čtvrť, která dříve bývala ošklivým káčátkem, se nyní proměňuje v překrásnou labuť. Co právě probíhá na Žižkově, a proč se promění v nové moderní srdce Prahy?

Ideální poloha

Nejlepší poloha v rámci Prahy, kterou si můžete představit pro vlastní bydlení. Všude kousek, veškerá občanská vybavenost na dosah, a ještě k tomu klidná lokalita. Byty na Praze 3 představily novou etapu výstavby. Nyní se bude jednat o stavbu bytů, které budou v těsné blízkosti parku. Zatímco opodál bude obchodní a business centrum, tato lokalita byla ponechána pro klidné městské bydlení. Vlastní garáž a prostorné světelné byty se stanou splněným snem mnoha z nás.

Proč právě Žižkov?

Kdo někdy zažil touhu po vlastním bydlení v novostavbě, jistě pochopí. Stávající bytová zástavba prostě a jednoduše nevyhovuje moderním požadavkům na bydlení. A když už se můžete nastěhovat do něčeho nového, je to od centra vzdáleno mnoho kilometrů. Bydlení v Praze na Žižkově je spojení všech výhod. Synergii moderní architektury a klidného místa v těsné blízkosti parku nikde jinde v centru nenajdete. Hledáte vlastní bydlení v samém srdci Prahy? Možná i vy naleznete v novém projektu na Žižkově svůj domov.

Vše na dosah ruky

Harmonické bydlení v těsné blízkosti parku nabízí vše, co potřebujete. Samozřejmostí jsou prostorné a přirozeně světelné byty, odkud máte všude kousek.

Přejete si jít zaběhat do parku? Nebo máte v plánu navštívit kino? Příjemná procházka je to i na Vinohrady, kde můžete navštívit divadelní představení. V blízkosti vašeho bydliště bude školka, škola i lékařská péče. Samozřejmostí je blízkost obchodů a MHD i vlastní garážové stání. Možná i vám se splní sen a prožijete novou etapu svého života v klidné a moderní čtvrti. Byty budou nabízeny s dispozicemi 1+kk až 5+kk.