Svěřit čištění podlah profesionálům není ostuda

Podlahová krytina – jedno z nejdůležitějších druhů vybavení každé domácnosti. Vzhledem k tomu, že v každé místnosti zabírá velkou plochu, má také velký vliv na celkový design místnosti. Každý den ale podlého neustálému procesu opotřebení a zašpinění, které její krásu ničí a tím snižují i celkový design interiéru. Pokud chcete mít podlahu ve skvělé kondici, rozhodně není ostudou, když její úklid svěříte profesionálům.

Alespoň 2x ročně

Alespoň 2x do roka by měl být v interiéru provedený tzv. generální úklid. Jedná se o důkladné čištění všech částí interiéru a velká pozornost by měla být věnována právě podlahám. Bohužel jen nestačí klasické čištění podlah vysavačem, mopem nebo hadrem, ale je zapotřebí provést důkladné strojové čištění podlah. Profesionální stroje jsou schopné dosahovat mnohem lepších výsledků čištění.

domyreality.cz_uklid-plecity_cz_01

Opravdoví specialisté umí i renovovat

Ty nejzkušenější specialisté na čištění podlah využívají profesionální čistící techniku. Pořizovací cena profesionálních strojů je i několik desítek tisíc korun. Kromě čištění podlah mohou nabízet i některé další služby – například renovaci podlah. Jedná se zejména o podlahy dřevěné, které se dají renovovat a opravovat. Po vybroušení přijde na řadu voskování podlah a i parkety staré několik let vypadají zase jako nové.

domyreality.cz_uklid-plecity_cz_02

Můžete si nechat vyčistit celý interiér

Uvidíte sami, že vyčištění podlah profesionály zajistí skvělé výsledky – tedy pokud vyberete správnou firmu. Pokud budete chtít, můžete si od firmy objednat i kompletní úklidové práce celého interiéru. Takové služby nabízí na našem území například úklidová firma David Plecitý. Specialista na úklid interiérů již od roku 1995.