Nízkoenergetické bydlení v Praze

Pokud dnes někdo přemýšlí o tom, že si pořídí nové bydlení, většinou uvažuje o tom, že by takové bydlení nemělo být jen hezké a komfortní, ale také zdravé a pokud možno také úsporné. Alespoň tak lze stručně charakterizovat současnou poptávku po novém bydlení. A stavební, případně developerské společnosti na tuto poptávku dokáží efektivně reagovat. Na trhu je díky tomu poměrně velká nabídka bydlení, které splňuje výše uvedené podmínky.

Pokud uvažujete o podobném typu bydlení a jste z Prahy, jistě vás zaujme nabídka developerských projektů společnosti JRD. Developerské projekty Praha, které společnost JRD nabízí, mohou nabídnout každému přesně to, co od kvalitního a zároveň nízkoenergetického bydlení očekává. Jestli se ptáte, co vám nové byty Praha 9 mohou nabídnout, vězte, že je toho skutečně hodně.

Uvedená lokalita je velmi oblíbená. Mezi její přednosti patří skvělá dopravní dostupnost, veškeré občanské vybavení a nejrůznější možnosti k volnočasovým aktivitám. Hloubětín je zkrátka skvělé místo pro váš nový domov.

Byty Hloubětín jsou jednou z položek developerského projektu JRD a tudíž se jedná o energeticky pasívní bydlení. Projekt se od ostatních podobně zaměřených projektů odlišuje především svým architektonickým zpracováním. Park Hloubětín, to jsou vysoce komfortní byty moderního vzhledu.panelák

Samotný bytový komplex tvoří tři bytové domy, které dohromady nabízí 115 bytových jednotek. Bytové domy Parku Hloubětín budou zasazeny do prostředí, které nabízí dostatek zeleně a místa pro relaxaci. Navíc bude součástí tohoto komplexu také nový park pro rezidenty.

Jestliže se ptáte na to, jak velké byty vám tento komplex může nabídnout, věřte, že nabídka je široká. Jedná se o byty 2 + kk, 3 + kk a byty 4 + kk. Navíc má každý byt svůj vlastní sklep a místo ke garážovému stání v podzemí.

Park Hloubětín, to je ideální místo pro domov, a to především pro mladé rodiny s dětmi, které chtějí, aby jejich nové bydlení bylo úsporné a především zdravé, navíc s velkými možnostmi volnočasového vyžití.

Nezapomeňte, vždy si pečlivě projít a zkontrolovat nájemní smlouvu. Podívejte se třeba na náš vzor nájemní smlouvy, tímto vzorem se můžete inspirovat a zkontrolovat zda je vše v pořádku.