Vlastní byt v Praze, to je obrovská deviza do budoucna

Žít tam, kam vás zrovna srdce táhne. Pro lidi, kteří studovali právě v Praze, je to naprosto jasná volba! Jinou snad ani mít nemohou, protože jde o velkoměsto evropského formátu, které nemá v ČR srovnatelnou alternativu, a ne všichni mladí touží žít třeba v Německu nebo Velké Británii. Na vině rozhodně není jazyková bariéra, jako spíš láska k rodné hroudě. Naštěstí je zde jedna zajímavá možnost právě v naší metropoli, která může všem nabídnout bydlení třeba na dalších dlouhých padesát let!

Klidné místo nedaleko od centra velkoměsta

I tak by se dal ve zkratce popsat prodej bytů na Praze 3. Zeleň je jen pár kroků a zastávka MHD také, což je ideální kombinace pro práci a odpočinek v jednom, nebude vám tu tedy vůbec nic scházet.

Komplexní občanská vybavenost je také zajištěna, bankomaty, kulturní centra a supermarkety jsou totiž v docházkové vzdálenosti. Což je rozhodující i pro mladé rodiny, které nemají času nazbyt a nechtějí jezdit na druhý konec města, čímž se automaticky ztratí další hodina času. Podobně nepříjemné starosti však v Praze odpadnou…

Milionová Praha nabídne pořádnou dávku zeleně

Kdo nemá rád betonové plochy a preferuje spíše rozlehlé parky a zahrady, bude jistě právě pro něj bydlení v Praze na Žižkově ideálem. Procházet se uprostřed zelených ploch je skvělá relaxace, což jistě potvrdí i ti, kteří mají raději bujarý společenský život a chodí se večer často bavit.

Zelená barva přeci uklidňuje oči i nervy, takže by jí měl být v okolí domova opravdu dostatek. Praha 3 je však pověstná tím, že se o veřejnou zeleň hodně dbá! Nouze jistě nebude ani o kulturní zážitky, protože doslova každý den se tady něco děje – stačí si jen vybrat, co je pro vás zajímavé a samozřejmě vše skloubit i s prací nebo koníčky.