Užitečné dodávky využije řada lidí

Dodávky jsou poměrně šikovným typem vozidel. Dá se v nich totiž převážet i rozměrnější náklad, což se dá využít ve spoustě případů. Ovšem dodávku si většina lidí jen tak nekoupí, takže přichází na řadu specializované firmy, které nabízí možnost pronájmu. Jednu z velmi zajímavých možností představuje půjčovna dodávek Praha. Tato firma má sídlo na území metropole a specializuje se na výhodné podmínky zapůjčení dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Dodávky si můžete půjčit na krátký časový úsek, ale také není problém zapůjčení na delší dobu. Přesný ceník najdete níže:

3 hodiny (limit 100 km) 350,- Kč
6 hodin (limit 200 km) 700,- Kč
1-7 dny (limit 500 km / den) 1.000,- Kč / den
8-14 dnů (limit 500 km / den) 900,- Kč / den
15-29 dnů (limit 500 km / den) 800,- Kč / den
1 měsíc (limit 12.000 km) 20.000,- Kč

Dodávka se hodí ke stěhování

Dodávka se velmi často využívá v případě firem a drobných živnostníků. Ovšem ani soukromé osoby v poslední době nezaostávají v počtu zapůjčení dodávek. Vždyť do dodávky se skvěle vejdou i jinak těžko transportovatelné kusy nábytku z nákupního centra. Dodávku využijete i ve chvíli, kdy se chcete přestěhovat svépomocí a nechcete si pronajímat specializovanou stěhovací firmu, která disponuje stěhovacími vozy.

Co je třeba k zapůjčení dodávky

K zapůjčení dodávky v půjčovně dodávek Praha nepotřebujete nic zvláštního. Vystačíte si s občanským a řidičským průkazem. Kromě toho nezapomeňte na vratnou kauci ve výši 5 000 Kč. Také je nutné zaplatit částku adekvátní k době půjčení dodávky. V případě půjčení dodávky na firmu si opatřete notářsky ověřenou plnou moc, pokud nejste jednatelem společnosti.

Omezené kilometry většině lidí nevadí

Firma půjčovna dodávek Praha omezuje počet kilometrů, které se dají najet, nicméně toto omezení je stanoveno na dostatečně vysokou hodnotu, takže se v konečném důsledku netýká 95 % zákazníků. Díky kilometrovému omezení je možno nabízet dodávky za ceny, které se řadí k nejnižším na celém trhu. Pro řízení dodávek se vyžaduje řidičské oprávnění skupiny B. To je stejné řidičské oprávnění, které potřebujete k řízení běžného osobního vozidla.